Ruben Boutens

Once something is a passion, the motivation is there...

ZIKK race 3,

Veersedam herstelt zich knap met overwinning
Middelburg, 30 oktober 2017

Op maandag 30 oktober was de 3e race van het ZIKK seizoen in de normale rijrichting en na de penalty van vorige race en de 5e plek als gevolg mochten we vandaag zonder strafseconden rijden. Dit betekende dat we onze zinnen hadden gezet op de overwinning en met Marcel weer terug in de gelederen leek dit een realistisch doel. Marcel kwalificeerde en in een rommelige battle kwalificatie waarin veel duels opnieuw moesten worden gedaan werden we uiteindelijk uitgeschakeld door Patrick van Auto Sturm, maar ook dit nadat we een ronde opnieuw moesten rijden en dat was bepaald niet in ons voordeel. Gelukkig hadden we als troost wel een goede kart voor de race en Marcel pakte daarmee als nog de leiding in de wedstrijd. Ook noteerde hij de snelste rondetijd, als enige rijder wist hij tijdens de race de 43 seconden barrière te slechten en dus was hij weer ouderwets in vorm. Patrick bleef in de buurt en ook Auto Sturm was op oorlogssterkte vandaag en met maar 10 strafseconden moesten we hun goed in de gaten houden. Verder was ook de Looff vandaag, zij waren onze eerste achtervolgers na de 1e wissel toen Dave in de kart ging. Helemaal in het achterveld reed ’t Begin Domburg met Nobby als snelste op de baan, maar daarna was Dave de snelste en deed dus weer goede zaken.

171030 zikk race 3

Ik ging als 3e en doordat we een longcut namen konden we als 2e team gaan pitten en dat pakte goed uit. Ik had de kart van Marcel en kon hiermee snel goede tijden noteren. Tim van de Looff reed net voor me en ik kon hem inhalen en een klein gaatje opbouwen. Mike van Auto Sturm zat daar niet ver achter, al moesten beide teams nog wel de longcut nemen. Ik kwam een aantal keer heel dicht bij de snelste ronde van Marcel, maar dat ik hem net niet pakte maakte niet uit want er kwam verder niemand meer aan en dus ging dat puntje naar ons. Team Next, winnaar van de vorige race had vandaag een pechdag met een kapotte kart, hierdoor werd de race nog kortstondig stilgelegd, wat KCR nog op een zwarte vlag kwam te staan. Deze zwarte vlag was echter wel dubieus omdat de toeter veel korter dan 6 seconden aan had gestaan zoals in het reglement wordt vermeld. In de laatste stint kwam onze overwinning niet meer in gevaar, Mika kon gemakkelijk uitrijden en de spanning zat hem vooral in de strijd om plek 2. Auto Sturm had in de 3e stint de longcut genomen om zo de Looff tactisch een hak te zetten, en dat leek te lukken, want ondanks dat Eliano nog een fractie sneller was dan Nick, kon de Looff na het nemen van de longcut het gaatje dat was ontstaan naar Auto Sturm niet meer dichtrijden en werden zij, toch heel netjes, 3e. Na deze race staat Auto Sturm aan kop van het klassement, maar staan wij alweer gelijk in punten. De volgende race is alweer over 2 weken en dan weer in de omgekeerde richting.

3 uurs race Kartfabrique

Ruben, Rico en Eliano domineren de race
Maarssen, 23 oktober 2017

Op maandagavond 23 oktober werd er weer eens een 3 uurs endurance georganiseerd in het Utrechtse Maarssen. Een mooie centrale locatie met een mooi parcours, en dat zorgde voor maar liefst 20 teams aan de start. Rico zette ons team op pole position en ging de race ook meteen van start. Hij liet er geen gras over groeien en al na zo’n half uur rijden hadden we meer dan 15 seconden voorsprong te pakken. Helaas was de race niet op gewicht en waren er ook geen kartwissels, maar dat was niet per se in ons nadeel vandaag met Eliano in de line-up. Deze getalenteerde jonge man ging erg hard en wist de voorsprong nog iets verder uit te bouwen naar een seconde of 20. Ik mocht als 3e instappen na een goed uur rijden, ik moest even inkomen want ritme is in de bochtencombinaties die elkaar heel snel opvolgen in Maarssen altijd super belangrijk. Ik kwam niet aan de tijden van Rico en Eliano maar dat was met mijn 76kg ook niet heel verrassend, wel was ik constant genoeg om de schade te beperken op onze naaste belagers.

Eliano ging opnieuw na mijn en hij ging op jacht naar de snelste raceronde van Rico. Helemaal aan het einde van zijn stint lukte het hem om deze tijd te pakken en hij ging zelfs zo hard dat hij een nieuw baanrecord neerzette!! Daardoor kon ik instappen met een mooie voorsprong en kon een mooie constante stint afwerken. We bouwden de voorsprong gedurende de race langzaam maar zeker verder uit en uiteindelijk mocht Rico het afmaken. Hij deed nog een poging om het baanrecord weer op zijn naam te zetten, kwam een aantal keer heel dichtbij, maar het lukte hem net niet. Wel wonnen we de race met een mooie voorsprong van ruim 40 seconden, een top race en erg leuk om zo door de weeks te doen op een baan waar ik niet maandelijks rijd. Met de prijsuitreiking kreeg we een hele mooi trofee mee, op naar de volgende!

maarssen

Formula Karting race 9

Kapotte band verpest Ruben’s goede dag
Machelen, 21 oktober 2017

Op zaterdag 21 oktober ging ik voor het eerst sinds mijn heroïsche 24-uurs duo overwinning in april terug naar First Kart Inn te Machelen, de 9e race van Formula Karting stond op het programma en ’s ochtends was de baan nog kletsnat. Na enkele trainingsheats was het nog steeds nat en dat betekende dat race 1 op een opdrogende baan werd verreden. Met 24 deelnemers kon iedereen samen in 1 groep en we reden in totaal 5 races, steeds met een hotlap kwalificatie en 1 toegestane shortcut. In race 1 kwalificeerde ik me als 4e en die positie behield ik ook tijdens de race, Mats reed op kop sterk en pakte de 1e overwinning. In race 2 was het Thom die er met de overwinning vandoor ging, ik stond op de startgrid rond plek 5 maar moest in de race zelfs nog enkele plekken inleveren omdat mijn kart steeds minder lekker ging rijden, ik werd slechts 9e. Toch was dat nog niet zo slecht als het lijkt, want er waren redelijk wat kartverschillen en dat zorgde er bijvoorbeeld voor dat niemand 2x in de top 6 had gereden en tevens leek Rico moeite te hebben en was er vandaag een kans om veel punten in te lopen.

171021 fk band

In race 3 startte ik vanaf plek 3 en moest ik uiteindelijk opnieuw genoegen nemen met plek 4, na een mooie inhaalactie van Opnithi. Omdat Mats opnieuw met de overwinning ging lopen leek hij hele goede papieren te hebben voor de dagzege. Vanaf race 4 schakelde ik echter nog een tandje bij en vanaf pole position wist ik er een overwinning uit te slepen in race 4, ondanks dat ik in de eerste ronden van de race een compleet BigMac menu op de ideale lijn tegenkwam. Omdat de er naast de ideale lijn nog natte plekken waren reed ik er vol overheen, een vrij bijzondere gewaarwording. Door de overwinning kwam ik ruimschoots op plek 2 te staan in de stand met mijn beste kart nog voor de boeg, ik was de enige die nog een reële kans had om Mats te pakken.

171021 fk podium

In race 5 kwalificeerde ik nipt op plek 2 achter Dylan de Wolf die vandaag ook weer sterk reed, we hadden allebei een enorme snel kwalificatierondje en reden al snel weg van de rest. Ongeveer halverwege de race kon ik hem mooi inhalen en leek ik op de overwinning af te gaan. Mats lag op 6 en moest voor mij nog 1 of 2 plekjes zakken om de dagzege nog te grijpen. Maar net voor het einde sloeg de pechduivel genadeloos toe en klapte mijn rechter achterband. Ik kon de bochten niet meer fatsoenlijk nemen en werd aan alle kanten voorbij gereden, ik werd laatste. Hierdoor zakte ik terug naar plek 4 in de stand nog achter Dylan en Yoan Medart, Mats werd verdiend dagwinnaar. Hierdoor kom ik op 22 punten van Rico die slechts 11e werd, maar dit hadden er nog minder kunnen zijn. Voor deze wedstrijd waren het er 31, dus met Poeldijk en Eupen nog voor de boeg is er nog niks beslist! Mats en Yoan komen wel iets dichterbij voor plek 2, dus ook dat is nog spannend. De volgende race is op zaterdag 11 november in Poeldijk.

ZIKK race 2

Hoe het ene fantastische resultaat je het andere kan kosten
Middelburg, 9 oktober 2017

De 2e wedstrijd van het ZIKK seizoen 2017/2018 stond gepland op maandagavond 9 oktober. Na onze 10e titel van vorig jaar begin ik dit jaar aan, geloof het of niet, mijn 15e seizoen in het Zeeuws Indoor Kart Kampioenschap voor teams. De eerste race had ik moeten missen vanwege een autosport wedstrijd in Magny-Cours maar gelukkig kon ik er nu wel weer bij zijn. Ons team was nagenoeg onveranderd, ware het niet dat we een nieuw jong talent hebben mogen verwelkomen, Guillermo van Pamelen uit Middelburg is onze nieuwste aanwinst en samen met hem gaan we proberen om onze 11e titel binnen te slepen. In race 1 hadden Leroy, Dave, Guillermo en Mika al een heel mooi resultaat neergezet met een 2e plek en Guillermo wist zelfs te debuteren met een pole position, heel knap! Nu was het Mika die de kwalificatie deed en hij startte vanaf plek 3. De eerste race was gewonnen door Auto Sturm en team Next was daarin 3e, zij startten nu ook van de posities 2 en 1. Ook de Looff lijkt dit seizoen een hele sterke opponent te zijn, zij hadden het aan het begin van deze 2e race echter lastig met een moeilijke kart. Mika bleef in de eerste stint netjes op plek 3, terwijl Leroy zich klaarmaakte en ik op de kartbaan arriveerde.

We hadden een goede wissel en lagen na het incasseren van onze erestraf zo rond de 6e positie. Auto Sturm kwam van achter ons weer opzetten en ging ons voorbij. Ik maakte me klaar voor de 3e stint en ook nu pakte de wissel goed uit, we hadden een lekker kartje al was het even afwachten hoe het ging aangezien ik al 4 maanden niet meer in Middelburg had geracet en geen tijd meer had gehad om nog te trainen. Maar toen ik nog niet lang in de kart zat realiseerde ik me dat ik een fout had gemaakt, ik was vertrokken op 82kg (met 80kg in mijn achterhoofd) en besefte me plots dat het gewicht in Middelburg tegenwoordig naar 85kg is opgeschroefd. Ik was mijn focus even helemaal kwijt en baalde als een stekker. De vele stints die ik gister en eergister op 80kg had gereden in Eupen hadden mij niet alleen op het verkeerde been gezet, maar ook de vermoeidheid als gevolg van deze slopende race zorgden er nu voor dat ik me tijdens het wegen niet had gerealiseerd dat we vandaag op 85kg moesten rijden. Wat nu te doen, binnenkomen was geen optie, aangezien de kartwissels nog bezig waren en ik, ook al had ik gewicht bijgepakt, waarschijnlijk toch een zwarte vlag zou krijgen. Ik probeerde me alsnog te focussen op het rijden van snelle rondetijden, dat was het enige dat ik op dat moment kon doen en ik werd fanatiek aangemoedigd door mijn teamgenoten langs de zijkant. Ondanks dat ik met mijn hoofd bij het gewicht zat, kon ik toch goede tijden rijden en naderde ik het podium. Ik nam de snelste raceronde over en even later ook de 3e plek toen Auto Sturm verrassend de longcut nam.

Maar ondertussen wist ik dat ons waarschijnlijk een zwarte vlag te wachten stond en in een flits ging door mijn hoofd om snel 2 extra schijven te pakken. Redenaties als, we zijn ook wel eens benadeeld geweest of we hebben ook al zo vaak pech gehad geven je natuurlijk nog niet het recht om zoiets te doen, maar in het heetst van de strijd, met een hartslag van 200 bonkend in je keel en een gemoedstoestand van willen winnen alsof je leven er vanaf hangt ging ik toch de mist in. Met onze laatste kartwissel legde ik eerst mijn schijven weg om er vervolgens 2 extra te pakken alvorens te wegen. Er was onduidelijkheid omdat ze gezien hadden dat ik eerst mijn schijven had weggelegd en derhalve niet konden controleren of ik genoeg gewicht bij me had gehad, hiervoor kregen we direct een zwarte vlag. De race was dus om zeep maar ik realiseerde me even later toen ik mijn helm had afgezet dat ik dit niet had moeten doen. Ik wist even niet wat ik er mee aan moest, natuurlijk was het maar 3 kilogram maar het was niet fairplay en dus was de straf meer dan terecht. Ik besloot later om mijn fout openlijk toe te geven op Facebook en daarmee door het stof te gaan, niet leuk maar waarschijnlijk wel het beste, als je fout zit moet je het ook toegeven, ook al zullen veel rijders dat lang niet altijd doen… Ik voelde me lullig tegenover mijn teamgenoten omdat zij hier niks aan konden doen en ook niks vanaf wisten en we hiermee dure punten verspelen, ook het punt voor de snelste raceronde ging nu naar een concurrent toe. We staan daarom na 2 races al op flinke achterstand in het klassement van onder meer Auto Sturm en Team Next die knap de race wonnen. Ik ga mijn uiterste best doen om de rest van het seizoen fair&square deze verloren punten weer goed te maken. Bij deze nogmaals mijn excuses, ik beloof dat ik dit niet meer zal doen!

171009 zikk race 2 podium

24 uur van Eupen

BlueStar Racing wederom de beste in spannende 24h
Eupen, 7 / 8 oktober 2017

Op zaterdag 7 oktober verzamelden vele internationale topteams zich weer op de indoor kartbaan van Eupen in België, een nieuwe editie van de 24 uur van Eupen stond op het punt van beginnen. Dit jaar werd er weer gewoon gestart op zaterdag en niet op vrijdag zoals in het verleden wel eens het geval was geweest. De kwalificatie vond plaats rond half 11 nadat de teampresentatie had plaatsgevonden. Er waren dit jaar 21 teams, waarvan er 10 in de elite klasse gingen strijden en 11 in de divisie 1 waarbij er naast het standaard gewicht van 80kg ook op 100kg gereden moest worden. BlueStar had dit jaar 2 sterke teams, waarbij ik reed in het 1e team met als teamgenoten Rico Haarbosch, Mathias Grooten, Romano Franssen en Yoan Medart, en Gregory Laporte niet onbelangrijk aan de zijkant van de baan als teammanager. Het 2e team was een jeugdig team bestaande uit Tristan Foldesi, Logan Sougné, Bastien Cabrera, Christian Douven en Opnithi Puyato. Alle 21 teams kregen 22 dezelfde karts en er werd dus na iedere 65 minuten gewisseld van kart. Daarnaast moesten er ook weer 5 extra stops gemaakt worden en moest er een totale tijd van minimaal 1300 seconden in de pits worden doorgebracht. Na 12 uur wedstrijd werd de rijrichting omgedraaid. De kwalificatie was een sessie van 20 minuten en die ging Rico bij ons rijden. Terwijl wij het moeilijk hadden om ons te mengen in de strijd om pole position reed Logan verrassend naar de 1e tijd toe voor BlueStar Junior, wij startten vanaf positie 6.

171008 24h total eupen bluestar

Om 11 uur werd de race gestart en ging het geweld los. Voor mij was het nog even geduld hebben want na Rico gingen eerst Yoan en Romano rijden. Pas in de middag mocht ik aantreden voor mijn eerste stint en na een paar lastige stints lagen we nog buiten de top 3 en mocht ik de jacht op de kop openen. Het ging gelijk goed en ik voelde me comfortabel op de baan, alle karts waren vertrokken op nieuwe banden en daardoor was er heel veel grip en dat werd met het uur meer en meer. Na mijn stint lagen we op een 2e plek nog achter Modave die erg hard van start waren gegaan, ook BlueStar Junior deed voorin mee. Na mij gingen achtereenvolgens Yoan, Rico, Romano en ik nog eens. Romano leek vandaag op oorlogssterkte, hij reed erg hard in de karts die hij kreeg en daarmee wonnen we tijd terug. De avond was aangebroken en mijn stint was een lastige, we hadden inmiddels wel in de gaten dat het een hele kluif ging worden om Modave dit weekend te snel af te zijn. Zij reden met Paoleschi, Breckpott, Baccellieri, Germis en Kaivers, zeker de laatste was erg snel. Yoan wilde graag veel rijden in de omgekeerde richting omdat dat beter voelde voor zijn rug, daarom ging hij na mij weer rijden en ook Rico deed zijn 3e stint nog in deze richting.

171008 24h total eupen podium

Toen kwam de richtingswissel eraan en die ging Romano voor zijn rekening nemen terwijl Gregory, Mathias en ik de tactiek bespraken. We hadden veel opties en wisten uiteindelijk tijd te winnen op onze concurrenten, al had het nog meer kunnen zijn. We lagen na 12 uur wedstrijd zo’n 40 seconden achter op Modave en het leek een tweestrijd te gaan worden tussen ons en hun. DMC1 en BlueStar Junior waren ook sterk en streden constant om het podium. In de normale richting ging Mathias voor het eerst de baan op, hij was was later aangekomen maar had niet veel moeite om zich aan te passen aan de omstandigheden. Romano, Mathias en ik namen de hele nacht voor ons rekening, het ging goed en met een enkele en dubbele stint kon ik zelf wat tijd inlopen op Modave. Ook Romano en Mathias bleven onverminderd hard gaan. Met nog een kleine 3 uur te gaan, de ochtend was weer aangebroken en al 20 uur racetijd zat erop, nam Romano de leiding in de wedstrijd over, Romano en ik hadden toen allebei al ruim 5 uur gereden. Mathias deed zijn 4e stint en kon veel tijd winnen op Modave, de wedstrijd leek langzaam onze kant op te kantelen maar we wisten dat Modave ook nog een aantal goede karts aan het einde zou krijgen. Ondertussen hadden alle karts nogmaals nieuwe voorbanden gekregen, alsof er nog geen grip genoeg was werd er nog een laagje bovenop gelegd!

171008 24h total eupen podium bluestar

Ondertussen stond Gregory nog onvermoeid langs de baan, hij was weer eens van onschatbare waarde qua tactiek, maar zeker ook qua motivatie en hield alle regels scherp in het oog. Als wij dreigden te verslappen of tekenen van vermoeidheid vertoonden pepte hij ons weer op. Nog 2 uur te gaan en Romano was nog fit genoeg om nog een 6e stint te doen en aangezien hij de beste rijder van ons team leek dit weekend, konden we nu de genadeklap uitdelen. Ondertussen waren Yoan en Rico ook weer klaar om nog te vlammen en Yoan begon het laatste uur. Hij reed hele sterke tijden en gaf met een ruime marge van een ronde voorsprong het stuur voor de laatste keer over aan Rico. De Duitsers van DMC 1 had inmiddels de 3e plek bemachtigd en BlueStar Junior was net iets te ver weg om hun nog in gevaar te brengen. Desalniettemin een hele knappe race en dat beloofd veel voor de komende jaren. Het laat in ieder geval zien dat we binnen BlueStar genoeg rijders hebben waarmee we 1 of meerdere topteams kunnen opstellen. Dan terug naar de wedstrijd waar Rico bezig was met de laatste minuten, een lastige kart en hij verloor wat terrein op Modave, ze kwamen terug tot binnen een ronde, maar wat maakte het uit. De overwinning zat in de tas en na 24 uur werden we als winnaar afgevlagd. Wederom een superprestatie van ons team, deze 24 uur is niet makkelijk om te winnen en daarom smaakt de overwinning altijd heel erg goed! Modave had het ons erg lastig gemaakt maar uiteindelijk bleken wij toch de sterkste. Ik wil graag namens het team onze sponsor voor deze wedstrijd, M&S Construct, bedanken. En zeker wil ook Gregory nog eens benadrukken, ook voor zijn inzet is grote dank op zijn plaats. Voor mij was het een jubileumoverwinning, na 4 keer Olen en 3 keer Brussel was dit ook mijn 3e in Eupen en dus mijn 10e 24 uurs overwinning bij elkaar!! Op naar nummer 11.

171008 24h uitslag1
171008 24h uitslag2