Ruben Boutens

Once something is a passion, the motivation is there...

ZIKK finalerace

Veersedam/Kastaci finisht seizoen sterk met overwinning
Middelburg, 17 juni 2018

De finale race van het ZIKK seizoen 2017/2018 was voor de titel niet meer van belang, Auto Sturm had hun sterke seizoen reeds vorige wedstrijd bekroond met het zekerstellen van hun 1e titel. Toch was de laatste race er eentje die voor ons belangrijk was, want niet alleen wilden we voor het 13e jaar op rij een top 2 klassering veiligstellen, ook wilden we graag nog een 4e overwinning toevoegen aan ons wisselende seizoen met veel ups en downs. Ik had de eer om voor de 4e race op rij de kwalificatie te doen voor ons team en dat was dit keer een ouderwets rondje, allemaal 1 voor 1 in dezelfde kart. Ik was niet helemaal zeker van mijn zaak, want het was al meer dan 2 maanden geleden dat ik in deze richting nog had gereden, maar het moest in 1 rondje gebeuren. Lorenzo had voor Team Next de voorlopig snelste tijd op de klokken gezet met een 42.89. Mijn 1e bocht ging niet vlekkeloos, maar de rest van mijn ronde was vrij goed en ik pakte de 1e tijd af van Lorenzo met een 42.85. Maar de leider in de stand mocht als laatste en Auto Sturm zette IEKC kampioen Patrick in. Hij kwam net niet aan mijn tijd en nestelde zich tussen mij en Lorenzo met een 42.87, heel close maar de pole was gelukkig voor ons!

Ik mocht dit keer geen kart kiezen zoals bij het IEKC of de knock-out kwalificatie en kreeg een matige kart toebedeeld. Ik probeerde in de eerste ronden de binnenkant nog een beetje af te schermen, al verdedigde ik niet volle bak, want we wonnen wel tijd op sommige andere teams zoals de Looff die het helemaal niet hadden getroffen met hun kart. Patrick kwam mij na een tijdje voorbij en nam daarna meteen afstand, terwijl ook Lorenzo aansloot. Ook hem kon ik een tijdje afhouden maar na een minuut of 15 vond ook hij zijn weg langs mij. De 4e die was komen aansluiten was Ian van KCR, Ian rijdt de laatste tijd erg sterk in Middelburg en ook nu was hij weer goed op stoom. Ik probeerde nu vooral de schade te beperken qua rondetijden en dat lukte goed, Ian kon mij daardoor ook inhalen en zo zakten we terug naar plek 4. Na de 1e wissel lagen we weer terug op plek 1, met de wissels hadden we KCR weer teruggepakt en zowel Auto Sturm (30 seconden) als Team Next (10 seconden) hadden erestraf.

180617 veersedam kastaci

Auto Sturm had met Nick de kart van Mats (de Looff) overgenomen en die zakte daarin nog verder terug naar achter. Guillermo reed op plek 1 erg sterk met een lekker kartje. Hij kon de voorsprong ietsje uitbreiden terwijl Danny met Team Next weer naar de 2e plek kwam. Daar achter deed ook KZW het goed en ook Eliano reed de Looff weer terug in de wedstrijd. Net voor het einde van de 2e stint namen wij onze longcut om daarmee een goede positie op de baan te pakken voor de 2e wissel. Dit betaalde zich uit, want we konden de 1e kart van Auto Sturm pakken en daarin mocht Marcel het gaan proberen. Aanvankelijk had hij nog wat moeite om hele scherpe tijden neer te zetten, maar naar mate de stint vorderde kwam hij beter en beter in de wedstrijd en deed daarbij goede zaken. We naderden Team Next die nog een longcut moesten nemen (14 seconden tijdsverlies) en dus zag het er goed uit met Mika nog als laatste rijder achter de hand. KZW had de 3e plek inmiddels in handen en Mika ging weg voor de laatste stint van dit seizoen, Mellanie reed voor Team Next en die ging ook erg goed in een mindere kart.

Mika knokte voor wat hij waard was en zag al snel Mellanie naar binnen duiken voor de longcut. Zo kwamen we weer aan de leiding en ondanks dat Mika niet super hard reed kwam de overwinning absoluut niet meer in gevaar. Een hele mooie race om het seizoen mee af te sluiten, en vanzelfsprekend pakten we daarmee ook de 2e plek in de eindstand wat toch wel tot enige tevredenheid leidde binnen ons team. Helaas hebben de 3 zwarte vlaggen ons dit jaar de kans op de titel gekost, maar Auto Sturm reed een knap seizoen en pakt verdiend de titel, loon na werken voor hun. De 3e plek in het kampioen was voor het nieuwe team van Team Next. Volgend jaar zullen wij opnieuw aan de start staan voor revanche, voor dit jaar wil ik al mijn teamgenoten; Leroy, Peter, Guillermo, Dave, Cuma, Mika en Marcel bedanken. Daarnaast gaat mijn dank uit naar onze sponsoren Veersedam Auto en Autobedrijf Kastaci.

180617 zikk podium

Formula Karting race 4

Ruben pakt dominante 4e zege op rij
Poperinge, 2 juni 2018

De 4e race van het Formula Karting seizoen 2018 was in het Belgische Poperinge, vlak bij de Franse grens waren we te gast bij Eurokart. Een spectaculaire baan vanwege de gladde ondergrond en de hele snelle karts! Er was een nieuwe baan aangelegd en de organisatie had besloten om deze keer een time attack variant te hanteren in plaats van gewone races. Dit hield in dat we allemaal in 15 verschillende karts 4 rondjes gingen rijden en per kart een klassement op snelste tijd kregen. Een leuk concept wat dus een aangepaste versie van de time attack van de afgelopen jaren was. ’s Ochtends waren de Formula Karting 2 rijders eerst aan de beurt, hier was het Stefan Verhofsté die eenmalig meedeed en gelijk zijn snelheid liet zien door overtuigend de dagzege voor zich op te eisen, voor kampioenschapsleider Steve Kolela. Wij mochten rond het middaguur aantreden voor maximaal 2 trainingsheats. Het ging bij mij meteen erg lekker, ik had de nieuwe baan snel onder de knie. Ik was in beide heats de snelste en ik hoopte dat dit niet alleen kwam doordat ik goede karts had! Poperinge was voor mij vroeger nooit een makkelijke baan, ik had er dan ook nog nooit een race gewonnen.

De kartverschillen waren groot en dus was het mooi dat we juist vandaag niet afhankelijk waren van kartverschillen. De heats werden 1 voor 1 afgewerkt en telkens waren er 3 rijders die een heat pauze hadden. In het begin was het nog lastig te zeggen hoe je in een bepaalde kart had gereden, maar gedurende de dag kreeg je in iedere kart steeds meer vergelijkingsmateriaal en begon het klassement langzaam vorm te krijgen. Halverwege stond ik in alle karts waarin ik gereden had bovenaan, dus dat was een goed teken, ik voelde me goed in de karts en in veel karts had ik veel marge op plek 2. Echter waren er ook nog best wat karts die mijn grootste concurrenten (Mats en Yoan) nog niet gehad hadden, en dus was het nog even afwachten. Ik bleef gefocust en dat was belangrijk want het was warm en fysiek redelijk uitdagend voor veel rijders. Ik kreeg wat tegenslag te verwerken doordat in 1 heat per ongeluk mijn laatste ronde niet werd meegeteld en in een andere heat er 2 keer voor mijn neus een band op de ideale lijn werd gebeukt. Gelukkig had dit geen invloed op het dagresultaat, want met 10 1e plaatsen van de 15 karts had ik veruit de beste klassering.

Het slechtste resultaat kon geschrapt worden en met de 14 andere resultaten had ik 8 punten (4 2e plaatsen en 10 1e plaatsen). Mats eindigde op een verdiende 2e plek, met 38 punten, terwijl Yoan met 57 punten de 3e podiumplek in beslag nam. Een vertrouwd podium dus, en voor mij de 4e overwinning op rij, een droomstart van dit seizoen waar ik heel erg blij en tevreden mee ben. Yoan en Mats staan nu gedeeld 2e in de tussenstand. Volgende maand keert Formula Karting weer terug naar Nederlands grondgebied met de 5e race bij Kartplaza Nijverdal.

180602 fk race 4

12 uur van Eupen

BlueStar komt sterk terug en eindigt 2e in toprace
Eupen, 19/20 mei 2018

In de nacht van 19 op 20 mei werd wederom de 12 uur nachtrace bij Karting Eupen gehouden. Een heel sterk veld van zo’n 25 teams stond aan de start en daarbij ook 2 teams van BlueStar, een Nederlandse en een Belgische line-up. Samen met Romano Franssen en Christian Douven vormde ik BlueStar 1, terwijl Logan Sougne, Mathias Grooten en Yoan Medart het 2e topteam vormden. Een aantal sterke concurrenten waren de Duitsers van DMC, de Belgen van Modave Racing, Acquity Racing en Traxxis uit België en het Nederlands/Belgische gelegenheidsteam van Rico Haarbosch, Giovanni Baccellieri en Kevin Caprasse (KGR Racing). De race werd verreden op 85kg maar 4 stints dienden gedaan te worden op 95kg en traditiegetrouw werd er na 6 uur ook van richting gewisseld. De kwalificatie werd gedaan door Romano die zich als 4e wist te kwalificeren. Alle topteams waren vooraan te vinden en het waren vooral Benjamin Kaivers van Modave en Logan die indruk maakten met hele snelle tijden. Iedere 55 minuten werd je binnengeroepen om van kart te wisselen en zoals we gewend zijn in Eupen was alles zeer strak georganiseerd en verzorgd.

Romano deed meteen een dubbele stint en kon in de 2e stint ook goede tijden rijden. Omdat ieder team naast de 12 kartwissels ook nog 3 extra stops moest maken en daarbij een minimaal aantal seconden in de pits moesten staan, was het lastig te volgen hoe de stand van zaken op het moment was. Sommige teams maakten al meteen langere stops en andere deden weer meer stints op 95kg in het begin, dus het was een beetje aftasten. Christian ging na Romano ook gelijk een stint op 95kg doen en dat ging goed. We zagen we dat BlueStar 2 in de kart van ons (zij kregen telkens de kart na ons) meteen harder ging dan wij, en dus moesten we ons wel een beetje achter de oren krabben. Er was extreem veel grip op de baan, veel karts hadden nieuwe voorbanden gekregen en het gripniveau werd hoger en hoger. Ook Christian deed een dubbele stint en daarna mocht ik voor het eerst gaan rijden. Ik deed 2 stints op 95kg omdat we deze graag gedaan wilden hebben voor de richtingswissel, het is dan namelijk niet voordelig om op kop te rijden en we hadden nu ook een paar prima karts.

180520 12h eupen BS2

Ik moest wel wennen omdat er zoveel grip was, hierdoor reed ik in het begin niet constant genoeg. In mijn 2e uur kwam ik achter Bart Paret van Acquity te rijden die ook op 95kg reed, ik kon bij hem aanpikken en mijn tijden waren direct iets sneller. Een beetje afkijken van iemand die sneller is kan geen kwaad, maar Acquity besloot om vervolgens een extra stop te doen en ons niet mee op sleeptouw te nemen. Om ik een lastige kart had kwam ik alleen net niet aan de tijden die ik achter Bart reed, en dus deed ik ook een pitstop en kwam net voor Bart weer de baan op, zo kon ik even later zijn slipstream weer oppakken. Romano deed de stint na mij ook op 95kg en dat ging veel beter dan zijn eerste stint. We begonnen langzaam maar zeker terrein goed te maken, want dat was ook nodig aangezien we rond plek 4/5 rondreden op dat moment. BlueStar 2 en Modave voerden nog steeds de race aan en zij leken deze nacht heel erg sterk.

De richtingswissel was zoals altijd een zenuwachtig gedoe, veel teams kwamen binnen net voor het sluiten van de pits om zo nog een extra stop te doen en een goed moment uit te kiezen op de baan voordat de safety kart naar buiten kwam. Acquity Racing verloor hierbij het meeste doordat zij de 1e plek in handen hadden toen de safety kart de baan op kwam, wij hadden met enig geluk een veel betere trackpositie en wonnen wat tijd. Romano knalde in de andere richting gelijk lekker door en deed dus al zijn 2e dubbele stint. Christian en ik deden daarna 2 enkele stints afgewisseld en we werden beter en beter. Ik kon in mijn stints heel veel tijd goedmaken op alle 3 de teams voor ons, we waren KGR Racing inmiddels voorbij en ik kon ook Acquity en BlueStar 2 achterhalen en tevens de snelste raceronde verbeteren. Modave reed nog wel op kop, maar door een misser bij hun laatste pitstop waren we ze genaderd tot op 10 seconden, en dat terwijl we halverwege de race nog zo’n anderhalve ronde achter lagen. We hadden een mega sterk laatste deel van de race gereden en Christian nam de laatste stint nog voor zijn rekening.

180520 12h eupen BS1

In het begin van de stint bleef het verschil gelijk, maar aan het einde van het laatste uur moesten we nog iets terrein prijsgeven, we realiseerden ons dat de overwinning er helaas niet meer in zat. De 2e plek was ruimschoots in onze handen, Yoan van BlueStar 2 had zijn ribben geblesseerd en door een extra stop van hun moesten ze nog uitkijken voor plek 4, maar hun podiumplek kwam niet meer in gevaar. Al met al een zwaarbevochten race van zeer hoog niveau, en met 2 BlueStar teams op het podium deden we het bepaald niet slecht. Modave was vannacht net iets te sterk, felicitaties aan hun. Ik wil graag mijn teammaten Romano en Christian bedanken en zeker ook Mellanie die ons de hele race van start tot finish fanatiek heeft aangemoedigd en geholpen heeft met de tactiek! Op naar de 24 uur van Eupen later dit jaar, waar we met BlueStar weer met een topteam aan de start zullen verschijnen.

180520 12h eupen podium

ZIKK race 12

Auto Sturm kampioen
Middelburg, 14 mei 2018

De voorlaatste race van het ZIKK seizoen 17/18 was op maandag 14 mei. Voor de derde race op rij moest ik kwalificeren en na wat kunst en vliegwerk lukte het me om op tijd aanwezig te zijn op de kartbaan. Ik kon meteen instappen voor een 10 minuten durende kwalificatie in de tegengestelde richting. Ik had geen super kart, maar het extra punt voor pole position was super belangrijk voor ons en dus probeerde ik er alles aan te doen om toch pole te pakken. Dit lukte niet, want Ian ging er met de pole position vandoor voor KCR. Op plek 2 stond Nick Auto Sturm en daarachter kwamen wij. Omdat KCR niet aan het reglement had voldaan qua kwalificaties (4 rijders moeten 3 keer kwalificeren) moesten zijn achteraan starten en startte ik vanaf plek 2. Nick ging gelijk flink in de verdediging vanaf de start en dat deed veel teams besluiten om een vroege longcut te nemen. Na een aantal pogingen kon ik Nick opkomen rechte stuk buitenom inhalen, een mooie actie al zeg ik het zelf. Na wat verdedigend werk konden de teams van KCR en team Next met Mike Dijkgraaf aan het stuur er langs glippen en zo reden we op plek 3. Niet veel later pakte ik plek 2 terug en ging Nick ook naar binnen voor de longcut. De rust keerde terug in de race en Ian reed dus alweer op kop met goede tijden, ik kon daar achter redelijk in de buurt blijven al kon ik niet voorkomen dat Ian de snelste raceronde zou rijden.

Na een half uurtje ging Guillermo als 2e en wij moesten een 30 seconden erestraf incasseren door de overwinning van vorige race. Dit deed ons wel zeer want we vielen helemaal terug naar de laatste stek. Guillermo had het lastig deze race terwijl Auto Sturm met Patrick Bakker de weg naar voren alweer had gevonden. Auto Sturm kon vandaag al de titel veiligstellen, maar dan moesten ze wel een aantal posities voor ons eindigen en dus gaven we de strijd zeker nog niet op. Marcel had als 3e een middelmatige kart en kon hier wel wat terrein mee goedmaken, maar verder dan plek 5 kwamen we nog niet naar voren en het verschil met de top 3 was groot. Als laatste hadden wij nog Mika achter de hand terwijl Auto Sturm alweer in de top 3 was aanbeland. Het draaide uit op een strijd om de overwinning tussen KZW met Mike Bartelen aan het stuur en Auto Sturm. Wonnen ze een positie dan zou het voor ons einde verhaal zijn, want voor ons zat er niet meer dan een 5e plek in vandaag, dus het was billenknijpen. Als de stand zo zou blijven dan hadden we nog een kleine theoretische kans. Maar Auto Sturm pakte knap de overwinning en stelde daarmee met nog 1 race te gaan de titel al veilig, erg zuur voor ons, maar heel erg sterk van hun en dus kunnen zij zich voor het eerst Zeeuws Indoor Kart Kampioen voor teams noemen, een beloning voor hun vele trainingen! KZW en Team Next vulden de overige plaatsen op het podium en daarmee is de strijd om plek 2 in het kampioenschap ook nog open. De beslissing daarin zal vallen tijdens de finalerace op zondag 17 juni.